Witamy profesorów, przedstawicieli kadry dydaktycznej i studentów polskich uczelni!

Misją JourneyEd jest pomoc i obopólnie korzystna współpraca z polskimi uczelniami oraz studentami, polegająca na udostępnianiu w możliwie najniższej cenie LEGALNEGO, specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Naszą specjalnością są również programy komputerowe przeznaczone dla studentów wydziałów mechanicznych i elektrycznych, którzy w trakcie nauki, jak również w późniejszej pracy zawodowej realizują wszelkie trójwymiarowe projekty, plany czy rysunki techniczne.

O istotnej roli JourneyEd w kształceniu studentów na wysokokwalifikowanych naukowców i pracowników największych rynkowych firm, swobodnie zdobywających tytuły i licencje inżynierskie, świadczą między innymi tacy wybitni naukowcy, jak rektor Uniwersytetu Denver, Colorado, profesor Marc Holtzman; Inż. dypl. członek Instytutu Inżynierii Mechanicznej w Londynie, Międzynarodowej Federacji Feline, Stowarzyszenia Kadr Kierowniczych Florydy i Instytutu Akustyki Mr. Bernard Challen, dyrektor naczelny Shoreham Services z Wielkiej Brytanii; Inż. dypl., członek Instytutu Inżynierii Mechanicznej w Londynie, Stowarzyszenia Kadr Kierowniczych Florydy i MIVehE Mr.Richard D. Atkins, dyrektor naczelny Engineering Consultants z Wielkiej Brytanii oraz liczni inni eksperci, rektorzy i profesorowie.

Zaznaczamy jednocześnie, iż zakup specjalistycznego oprogramowania JourneyEd podlega refundacji w ramach unijnych środków finansowych przeznaczonych na rozwój nauki i szkolnictwa wyższego.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!!

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie szczegółowych pytań na adres: [email protected].

Tu kliknąć
 
 
Journey Education Europe GmbH & Co KG.